parallax background

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

AXE DERİ

HAKKIMIZDA

AXE DERİ


Axe isimli firmamızla 1994 yılında çıkmış olduğumuz bu yolculukta yolumuza hız kesmeden devam etmekteyiz. Bugüne kadar Axe olarak, deri cüzdan ve kemer sektöründe Türkiye'nin önde gelen zincir tekstil ve ayakkabı kurumsal firmalarıyla iş ortaklığı yaptık ve iş ortaklığı yapmaya devam ediyoruz. Dış piyasada ise Avrupa, Orta Doğu ve çeşitli Asya ülkelerinde de, Türkiye'de olduğu gibi zincir mağazalara tedarik hizmeti vermekteyiz. Günümüz şartlarında, dünya modasını takip eden Axe en iyi ve şık ürünü uygun fiyata iş ortaklarına tedarik edebilmek için her gün kendini daha da geliştiriyor.

Bünyesinde cüzdan, kredi kartlık, çanta, kemer, telefon kılıfı vb saraciye ürünlerini üreten firmamız, her geçen gün dünya markalarına yeni modeller ve tasarımlar katma konusunda kendisini geliştiriyor. Her geçen gün daha iyi ve daha güzeliyle buluşturmak dileğiyle..

Vizyon

Atılan her bir adımda müşteri memnuniyeti hedef alınarak, bilgi ve teknolojiye ayak uyduran kadromuzla uluslararası standartlarda, Avrupa, Asya ve Türkiye’de 1.sınıf kalite hizmeti verip, üretim yapmaktır.


Misyon

En kaliteli ürünü uygun fiyata verip müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, bunu yaparken de dünya modasını ve standartlarını takip edip, teknolojik yenilikleri ürün kalitesine katarak üretimimizi ve bulunduğumuz konumu daha da ileri taşımaktır.


ONLINE MAĞAZA